Izstāde "Reiz dzīvoja kolekcionārs" VUGD Vidzemes reģiona brigādes Valmieras daļā Print

Atzīmējot Valmieras ugunsdzēsības 150 gadadienu - izstāde veltīta JĀNIM – ALBERTAM  MATULIM (1912-1989), godinot viņa piemiņu. Viņš bijis savas dzimtās Valmieras patriots, brīvprātīgais ugunsdzēsējs, kolekcionārs ar plašu interešu loku, nav žēlojis spēkus, līdzekļus, izdomu un atjautību, lai savāktu un pasargātu no iznīcības tūkstošus kultūrvēsturisku vērtību – senas fotogrāfijas, dokumentus, atklātnes, karikatūras, sērkociņu kastīšu etiķetes utt.

Latvijas Ugunsdzēsības muzejs pateicas J.Matuļa ģimenei, kura nodeva muzejam daļu no viņa kolekcijas, kas attiecas uz ugunsdzēsības tēmu.

Izstāde skatāma no š.g. 29.jūlija līdz 31.augustam Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Vidzemes reģiona brigādes Valmieras  daļā, Tērbatas ielā 9.