Skolēnu konkurss “Pieskati uguni!”Print

Š.g. 28. un 30.novembrī muzejā notika Bērnu un jauniešu centra “Daugmale” kopīgi ar muzeju un Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžu rīkotā Rīgas 4.klašu skolēnu konkursa “Pieskati uguni” pirmā un otrā kārta, ar pavisam 19 Rīgas skolu dalību.

Pirmajā kārtā uzvarēja Rīgas Teikas vidusskolas, otrā vieta Andreja Pumpura Rīgas 11.pamatskolas un bronza - Rīgas Kristīgās vidusskolas komandām. 30.novembrī konkursa otrās  kārtas uzvarētāji ir Rīgas Ķengaraga vidusskola, otrie - Rīgas 92.vidusskola, trešie - Rīgas 88.vidusskola.

Abu kārtu uzvarētājas komandas sacentīsies un labākos noteiks Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas rīkotajā finālā š.g. 8.decembrī.

Konkursā ieguvējs ir katrs dalībnieks, papildinot zināšanas un iemaņas korektai rīcībai ikdienā iespējamās riska situācijās.

Vēlam veiksmi!