RSMT audzēkņu fotoizstāde ““Ziemeļblāzmas” Kultūras un atpūtas parks”Print

Latvijas Ugunsdzēsības muzejā, Rīgā, Hanzas iel5 5 no š.g. 7. marta līdz 26.martam būs apskatāma RĪGAS STILA UN MODES TEHNIKUMA (RSMT) PROGRAMMU "FOTOGRĀFS" UN "FOTO DIZAINA SPECIĀLISTS" AUDZĒKŅU FOTO IZSTĀDE –“ZIEMEĻBLĀZMAS” KULTŪRAS UN ATPŪTAS PARKS”

Ar labu fotogrāfiju šodien nevienu vairs nepārsteigsi, tāpēc praktisko darbu nodarbībās, foto zinību apgūšanā pasniedzēja Linda Ratuta meklē un izmanto jebkuru iespēju radošai pieejai: vai tas būtu Botāniskajā dārzā, Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā, vai skolas apkārtnē Juglas mikrorajonā. Fotografējot foto izstādei Ziemeļblāzmas kultūras pils parkā, skolas audzēkņi, piedāvā melnbaltās fotogrāfijas ar nelielu ambīcijas pieskaņu uz mākslu un krāsainās fotogrāfijas par parka ikdienas dzīves ainiņām un parka lapeņu skatus...

Izstāde ir skaists devums Latvijas 100 gadadienai un valsts viesiem. Tā ir interesanta ne tik vien Vecmīlgrāvja iedzīvotājiem, bet arī šķirtam no šī rajona skatītājam, jo, kā nosaka dzīves apstākļi, vairums Rīgas iedzīvotāju nav apmeklējuši atjaunoto Ziemeļblāzmas parku.