Jauno talantu darbu izstāde ,,ZĪMĒJAM UN SKICĒJAM UGUNSDZĒSĪBAS MUZEJĀ,,Print

11.05.2018. − 01.09.2018.

Pagājušā gada vasaras sākumā Ķekavas Mākslas skolas audzēkņi devās plenērā uz Latvijas Ugunsdzēsības muzeju Rīgā, kur bērniem bija iespēja zīmēt dažādus ar ugunsdzēsēju ikdienu saistītus priekšmetus. Bija ļoti interesanti, zīmējot iepazināmies ar muzeja ekspozīciju, ugunsdzēsēju ikdienu un priecājāmies par laipno uzņemšanu!

Mācību plenērs parasti noritjūnija pirmajā nedēļā, kad audzēkņi strādā dabā, nostiprinot iegūtās zināšanas un iemaņas, veicot, īstermiņa darbus skicējot un gleznojot Brīvdabas muzejā, Botāniskajā dārzā, Dzelzceļa muzejā, Ugunsdzēsības muzejā, Rāmavas muižā, Ķekavas upītes krastos…

Ķekavas Mākslas skola ir lielāko Latvijas mākslas skolu skaitā un izglīto 260 audzēkņus. Programmā apgūst 16 mācību priekšmetus. Bērni zīmē, glezno, veidodažādu materiālu kompozīcijas, apgūst keramikas, tekstila, vides mākslas, fotomākslas, grafikas, datorgrafikas, animācijas un dizaina pamatus.

Muzejā strādāja mūsu skolas 5., 6., 7. kursu audzēkņi skolotāju Elīnas Plūmes, Zīles Ozoliņas-Šneideres, Lienes Ratnikas, Ivetas Šveisbergas un Signes Kalējas vadībā.

Ķekavas Mākslas skolas lielie un mazie mākslinieki cer, ka apmeklētājiem ies pie sirds un patiks sagatavotā izstāde.

Savukārt Latvijas Ugunsdzēsības muzejam vienmēr ir patiess prieks un gandarījums, kad muzejā darbojas jaunieši ar Dieva dotu talantu, bagātinot un daudzveidojot muzeja piedāvājumu!

Papildināts - Izstādes atklāšana