Atklāta izstāde Latvijas Ugunsdzēsības muzejam-40Print

Atzīmējot Latvijas Ugunsdzēsības muzeja 40. gadskārtu, 2018.gada 6.septembrī atklāta izstāde Latvijas Ugunsdzēsības muzejam-40. Izstāde aicina izsekot muzeja darbības virzieniem sākot no depo rekonstrukcijas līdz dalībai Latvijas muzeju kopizstādeiLatvijas gadsimts. Muzeja veidotāji, apzinot un vācot eksponātus topošajam muzejam, centās uzmeklēt ugunsdzēsējus, kuru dzīve saistīta ar ugunsdzēsību, saņēmuši novēlējumu- saglabāt vēstures liecības nākošajām paaudzēm. Laika gaitā vadoties no muzeja misijas mainījušās prioritātes – no ugunsdzēsības vēstures izpētes līdz apmeklētāju izglītošanai un informēšanai, pamatojoties uz nepieciešamību sabiedrībai sevi pasargāt no ugunsnelaimes un citām stihiskām nelaimēm.

Muzeja kolektīvs vēlreiz pateicas visiem, kuri dāvināja bieži vien savas visdārgākās piemiņas lietas, nežēloja savu brīvo laiku, padomus un ieteikumus.