Annas Silabramas gleznu izstāde “Pavasara smarža”Print

Annas Silabramas gleznu izstāde “Pavasara smarža”

Latvijas Ugunsdzēsības muzejā, Rīgā, Hanzas ielā 5, no š.g. 8.marta būs apskatāma Annas Silabramas gleznu izstāde “Pavasara smarža”.

Anna Silabrama dzimusi 1981. gada 13. oktobrīRīgā. Pēc mācībām Jāņa Rozentāla Mākslas koledžā studijas turpina Latvijas Mākslas akadēmijas Glezniecības nodaļā, 2007. gadā ieguvusi maģistra grādu mākslā. Aktīvi piedalās izstādēs Latvijā un ārzemēs.

Izstādē „Pavasara smarža” piedāvā ziedu tēmai veltītaspēdējo gadu gleznas.

Autore: '' Ziedu skaistums ir īpašs, varētu teikt – maģisks, nesot mums, vizuālo baudu, un arī, piepildot dvēseli ar lieliskām sajūtām. Katru reizi, kad es gleznoju ziedus, jūsmoju par to pilnību. Mans galvenais mērķis gleznojot, noteikti nav kopēt dabā ieraudzīto uz audekla, daudz svarīgāk ir parādīt noskaņojumu un auga izsmalcināto organizāciju.

Katram ziedam piemīt savs raksturs, savdabīgums un skaistums, kas sniedz mums pozitīvas emocijas un dvēselisku baudu. Ziedi man ir bezgalīgs iedvesmas avots.”

Šodien pasaulē ir vairāk nekā 270 000 ziedu veidu, katram ziedam piemīt unikāls aromāts, vienreizēja krāsa un forma. Nerunājot tikai par bioloģiskiem procesiem, ziedu nozīme cilvēku dzīvēun sabiedrībāir tikpat svarīga kā dabā,vai tā ir pļava, mājas vai izstāžu zāle − galvenā misija ir padarīt krāšņu pasauli mums apkārt.

Latvijas Ugunsdzēsības muzejs novēl katram izstādes apmeklētājam gūt estētisku baudu un pozitīvu lādiņu ziemas tumšajos mēnešos sakrājušos problēmu un grūtību pienācīgai pārvarēšanai, pilnveidojot ikdienas drošību. Izstādes autori lai lutina turpmākie radošie panākumi mums visiem par prieku.

Instagram: @annasilabrama