Rīgas Stila un modes tehnikuma programmu "fotogrāfs" un "foto dizaina speciālists" audzēkņu foto izstāde – “Jugla gadalaikos”Print

30.05.−31.07.2019.

Latvijas Ugunsdzēsības muzejā jau otro gadu tiek eksponēta Rīgas Stila un modes tehnikuma audzēkņu radošo darbu izstāde, veicinot skolēnu gandarījumu un atbildību par labi padarītu darbu un apziņu par radošās izpausmes nozīmi sabiedrībā.

Šī gada tēma ir meklējama gadalaiku burvībā Rīgas mikrorajona Jugla (kurā atrodas Rīgas stila un modes tehnikums) ikdienā. Fotogrāfijās iemūžinātas ainavas dažādos gadalaikos no viena skatu punkta.

Praktisko mācību darbu stundās skolas audzēkņi apgūst foto tehniskās zināšanas un praktiskas iemaņas, attīsta harmonijas izjūtu un radošu garu.

RSMT foto praktisko darbu vada skolotāja − Linda Ratuta.

Izstāde ir skaists devums par godu Latvijas 100 gadadienai un valsts viesiem, ir interesanta ne tikai Juglas iedzīvotājiem, bet arī jebkuram interesentam.

Izstādes, kā Rīgas Stila un modes tehnikuma un Latvijas Ugunsdzēsības muzeja radošās savienības turpinājuma mērķis ir jaunatnes drošības kultūras, gaumes un skaistuma sajūtas attīstības veicināšana mērķtiecīgi, lietderīgi un radoši organizējot brīvo laiku…