Sveicam Latvijas jauniešu komandu ugunsdzēsības sportā- 2019.gada Pasaules čempionus!Print

Š.g. 8. – 16. septembrī Saratovā (Krievija) norisinājās četri Pasaules čempionāti ugunsdzēsības sportā- vīriešiem, sievietēm, jauniešiem un jaunietēm.

Latvijas jauniešu komanda 6 sportistu sastāvā 9 komandu konkurencē savā grupā “Izvēršanās no motorsūkņa” vingrinājumā ar rezultātu: 19,93 sek. izcīnīja godpilno Pasaules čempionu titulu, aiz sevis atstājot spēcīgās Kazahstānas (rezultāts: 19,99 sek) un Čehijas (rezultāts: 20,66 sek.) komandas.

Lepojamies un sirsnīgi sveicam ar panākumu jaunos sportistus no Alsungas: Patriku Danenbergu- Dambergu, Mārtiņu Lastovski, Danielu Gruntiņu, Jāni Kalniņu, Aleksi Ratenieku un kuldīdznieku Robertu Špigunu, vēlot arī turpmāku izaugsmi un veiksmi!

Esam gandarīti, ka vēsture atkārtojas:

tālajā 1977.gadā Starptautiskajās sacensībās ugunsdzēsības sportā Nesebrē (Bulgārija) Latvijas jauniešu komanda Rīgas 39.vidusskolas trenera Jāņa Broka vadībā, startējot zem PSRS izlases karoga– izcīnīja godpilno 1.vietu,

1981.gadā Rīgas 39., 36. un 63.vidusskolu audzēknes PSRS izlasē  Havļičkuv Brodā (Čehoslovākija) apsteidzot Polijas, Vācijas DR, Ungārijas, Rumānijas, Bulgārijas, Čehoslovākijas un Kubas valsts izlases atkārtoti kļuva par čempionēm.