Tematiskā fotogrāfiju izstāde muzejā “Drošai dzīvei” Print

Dzīves garumā ikdienā jebkuru no mums var apdraudēt briesmas, tāpēc jau no mazām dienām vecāki, sabiedrība un valsts mūs sargā, pamāca, piespiež un… soda par bezbēdīgu attieksmi pret draudiem citam vai pašam sev. Ikdienas riski dažkārt apdraud dzīvību un veselību, ko mums devuši senči un vecāki, šo dzīves pamatvērtību aizsargā valsts ar daudzu institūciju starpniecību, starp kurām ir arī mūsu muzejs ar skaidri definēto misiju − veicināt sabiedrības izglītošanu drošības kultūras pamatos.

No š.g.8.oktobra līdz 8.novembrim Latvijas Ugunsdzēsības muzejā skatāma Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta veterāna Vladimira Gāgas un Latvijas Ugunsdzēsības muzeja  Ugunsdzēsības attīstības izpētes un izglītojošā darba nodaļas vecākā speciālistā Georgija Jemeļjānova fotogrāfiju izstāde “DROŠAI DZĪVEI”. Fotogrāfijas vedinās skatītājus padomāt par dabas, darba un cilvēka mijiedarbību un aktuālām drošības problēmām saistībā arveiksmīgi iemūžinātiem brīnišķīgiem ikdienas mirkļiem mums apkārt.

G.Jemeļjānova foto

V.Gāgas foto