Konkurss drošības kultūras pamatos ”Pieskati uguni”Print

Š.g. 26. un 28. novembrī muzejā notika tradicionālais ikgada Rīgas domes Bērnu jauniešu centra “Daugmale” kopā ar Rīgas Izglītības metodisko centru, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu, muzeju un Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžu rīkotais Rīgas skolu 4. klašu audzēkņu konkursa “Pieskati uguntiņu” pusfināls.

Konkursa ietvaros skolu komandas prezentēja labi pārdomātus un izcili sagatavotus mājas darbus, sacentās zināšanās ikdienas drošības kultūras pamatzinībās un demonstrēja iemaņas un prasmes rīcībai katastrofas gadījumā.

26. novembrī konkursā piedalījās 10 komandas, kur uzvarēja Rīgas 34. vidusskolas komanda, otrie bija Rīgas 39. vidusskola un trešajā vietā Friča Brīvzemnieka pamatskolas komanda.

28.novembrī 10 komandu sīvā konkurencē zeltu izcīnīja Rīgas Ziepniekkalna vidusskola, sudrabs tika Rīgas 88. vidusskolai un trešie bija Rīgas Ķengaraga vidusskola.

Pusfināla sešas labākās komandas nākošnedēļ Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžā Ķengaraga ielā 3, Rīgā cīnīsies par uzvarētāja titulu.

Ieguvēji ir visi un katrs, kurš piedalījās sacensībā, vēlam veiksmi finālistiem un visās nozīmēs drošu nākotni!

Fotogalerija "Konkursa otrā diena 28.novembrī"