Margaritas Kosenko fotoizstāde “UGUNS SARGI”Print

Izstādes autore Margarita Kosenko studē Latvijas Kultūras koledžas 3.kursā un šī ir viņas pirmā personālā fotoizstāde, kas realizēta mācību ietvaros. Ilgi nedomājot, tika izvēlēta tēma – ugunsdzēsēji un to ikdiena.

Ierodoties VUGD Rīgas reģiona 2.daļā bijis milzīgs uztraukums par to, kā studējošo pieņems, vai vēlēsies ar viņu sadarboties un vai viņas klātbūtne netraucēs darbam. Darbinieki katru autores apmeklējuma reizi bija ļoti draudzīgi, komunikabli un ieinteresēti sadarboties.

Margaritas mērķis ir apliecināt savu subjektīvu ugunsdzēsēju glābēju ikdienas redzējumu kopumā, t. sk. laikā, kad nav izsaukumu, izmantojot iespēju ieskatīties VUGD Rīgas reģiona 2.daļas darbinieku ikdienas darbībā, atraisot un apmierinot interesi par šo profesiju un rodot atbildes uz interesējošiem jautājumiem.

Muzejs vēl, lai šī pirmā personālā izstāde autorei plaši atver personības radošā potenciāla realizācijas iespējas kas perspektīvā bagātinās un priecēs sabiedrību ar plaša spektra un tematikas darbiem!

Izstāde muzejā skatāma līdz 2020.gada 12.februārim