Ēnu diena muzejāPrint

Vakar, 12.februārī, kopējās Ēnu dienas ietvaros muzeja direktora vietnieci Ilzi Bergmani enerģiski ēnoja  Rīgas 64.vidusskolas 1.b klases skolēns Vinsents Budjakovs un Andreja Pumpura Rīgas 11.pamatskolas 5.c klases izglītojamais Reinis Ligeris.

Ēnotāji veica bērnu zīmējumu ekspertīzi un atlasi topošajai tematiskajai izstādei, iepazinās ar muzeja ekspozīciju, pētnieciskā darba metodēm, interaktīvajām muzejpedagoģiskajām programmām un sniedza muzeja piedāvājuma vērtējumu un jaunas interesantas idejas turpmākajai muzeja attīstības stratēģijai.

Esam pateicīgi par ēnotāju aktīvu dzīves pozīciju, neviltotu interesi par drošības kultūras attīstību, vēlam jauniešiem labas sekmes mācībās un kādreiz, perspektīvā, iespējamu atgriešanos ugunsdzēsības un civilās aizsardzības vēstures un labāko tradīciju saglabāšanas un izpētes laukā !