Rīgas Motormuzeja kolekciju papildina unikāli speciālie ugunsdzēsības automobiļiPrint

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta un mūsu muzeja ilggadējas lietišķas sadarbības ietvaros ar Rīgas Motormuzeju, Мotormuzeja kolekcija papildināta ar vairākiem unikāliem, savu laiku nokalpojušiem, speciālajiem ugunsdzēsības automobiļiem, t.sk. Latvijā vienīgajām 50 metrus garajām leģendārajām autokāpnēm ar pacēlājliftu uz Iveco Magirus šasijas, Pasaulē vienīgo 32 metrus augsto leņķveida auto pacēlāju uz  ZIL-131 pilnpiedziņas šasijas, ko pagājušā gadsimta beigās izgatavojusi Rīgas Aviācijas rūpnīca, kā arī citiem interesantiem modeļiem.

Priecē, ka vēsturiski ievērojamā, unikālā, tehniski un konstruktīvi interesantā speciālā tehnika tiks pienācīgi saglabāta un to būs iespēja baudīt arī nākošajām paaudzēm.