Černobiļas AES avārijas seku likvidācijas dalībniekiem veltīts svinīgs pasākums un izstādePrint

Š.g. 10.septembrī muzejā notika Černobiļas AES avārijas seku likvidācijas sākuma atcerei veltīts svinīgs pasākums.

Pasākuma gaitā Latvijas Savienības “Černobiļa” prezidents Arnolds Vērzemnieks informēja klātesošos par Savienības aktivitātēm trīsdesmit gadu garumā, Latvijas Savienības “Černobiļa” viceprezidents, Savienības Goda zīmes domes priekšsēdētājs Māris Šops avārijas seku likvidācijas dalībniekiem un aktīvistiem pasniedza Latvijas Savienības “Černobiļa” un Ukrainas apbalvojumus, t.sk. Bogdana Hmeļņicka ordeņus un Ukrainas Varoņa Zelta zvaigznes.

Vienlaicīgi muzejā atklāta un līdz 2020.gada beigām apskatāma Latvijas Savienības “Černobiļa” ilggadējai darbībai veltīta tematiska izstāde.

A.Medņa foto

Fotogalerija (A.Vinka foto)