Līdzjūtība Vladislavam Žerdiņam aizejotPrint

Sērojam un izsakām dziļu  līdzjūtību pirmajai muzeja direktorei Veltai Žerdiņai sakarā ar laulātā, ugunsdzēsības veterāna, atvaļinātā apakšpulkveža Vladislava Žerdiņa aiziešanu mūžībā.

Vladislavs Žerdiņš, viens no pirmajiem Latvijā, 1950.to gadu sākumā absolvējis Rīgas milicijas skolas Ugunsdzēsības tehnisko fakultāti, dienējis ugunsdzēsības struktūrvienībās dažādos amatos, izglītojis topošos ugunsdzēsējus, vadījis dienesta apakšvienības, licis pamatus Operatīvā ugunsdzēsības štāba veidošanā, operatīvā dežuranta amatā vadījis neskaitāmu sarežģītu ugunsgrēku efektīvu likvidāciju, divkārt apbalvots ar medaļu “Par drošsirdību ugunsgrēkā”.

Aizejot pelnītā atpūtā, zināšanas, pieredzi, enerģiju un prasmes ielicis Latvijas Ugunsdzēsības muzeja izveidē un attīstībā.

Pateicība par mūža ieguldījumu ugunsdzēsībā un lai vieglas smiltis…

Atvadīšanās piektdien, 25.septembrī plkst. 12:00 Ziepniekkalna kapos Rīgā.