Muzeja apmeklējuma kārtība ārkārtējās situācijas laikāPrint

Ievērojot izsludinātās ārkārtējās situācijas drošības pasākumus no 2020. gada 9. novembra līdz 6.decembrim Latvijas Ugunsdzēsības muzeju varēs apmeklēt tikai individuāli, izņemot vienas mājsaimniecības locekļus. Ieeja sejas maskās, jāveic roku dezinfekcija, tiks mērīta ķermeņa temperatūra.

Regulēsim apmeklētāju kustību, sekojot, lai telpās atrodas ne vairāk kā 50% (32 cilvēki) no kopējā iespējamā cilvēku skaita.

Mājaslapā: www.muzejs.vugd.gov.lv   interesentiem iespējams attālināti iepazīties ar muzeja aktualitātēm, izstāžu anotācijām,  pētniecisko darbību, pastāvīgās ekspozīcijas fragmentiem, kā arī apmeklēt muzeju klātienē.

Būsim disciplinēti, atbildīgi sargāsim sevi un līdzcilvēkus un uzvara pār Covid 19 būs mūsu!