Izstades

Izstāde "Latvijas Ugunsdzēsības muzejam-40"

Atzīmējot Latvijas Ugunsdzēsības muzeja 40. gadskārtu, 2018.gada 6.septembrī atklāta izstāde " Latvijas Ugunsdzēsības muzejam – 40" Izstāde aicina izsekot muzeja darbības virzieniem, sākot no depo rekonstrukcijas līdz dalībai Latvijas muzeju kopējā izstādē Latvijas gadsimts.  Muzeja veidotāji, apzinot un vācot eksponātus, centās uzmeklēt bijušos ugunsdzēsējus. Pēc sirsnīgām pārrunām saņēmа no viņu rokām lolotus priekšmetus ar novēlējumiem – saglabāt vēstures liecības nākošajām paaudzēm . Laika gaitā, vadoties no muzeja misijas dažādām prioritātēm, no ugunsdzēsības vēstures izpētes līdz apmeklētāju izglītošanai un informēšanai, ieviesа sabiedrības apziņā nepieciešamību pasargāt sevi no ugunsbriesmām un citām stihiskām nelaimēm. Muzeja kolektīvs vēlreiz pateicas visiem, kuri bieži vien šķīrās no savām dārgākām piemiņas lietām, nežēloja arī savu brīvo laiku, sniedzot padomus un ieteikumus.

Tematiskā izstāde “Latvijas ugunsdzēsības noietais ceļš 100 gadu garumā”

Sagaidot Latvijas simtgadi Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests ar savu pašaizliedzīgu darbu pelnīti guvis sabiedrības cieņu un atzinību. Mainījušās politiskās un sabiedriskās iekārtas, bet ugunsdzēsēju galvenais uzdevums vienmēr ir bijis un paliek palīdzības sniegšana nelaimē nonākušajam, dažkārt nerēķinoties ar riskiem un apdraudējumu pašiem sev. Izstāde atspoguļo ugunsdzēsības dienesta vēsturi, kā simts gadu laikā mainījušās dienesta funkcijas no ugunsgrēku dzēšanas un cilvēku glābšanas darbiem līdz ugunsdrošības, civilās aizsardzības un vienotā ārkārtas palīdzības izsaukuma numura “112” darbībām. Izstāde apskatāma līdz 2019.gada 15.maijam.

UGUNSDZĒSĪBAS AUTOMOBIĻU UN MILITĀRĀS TEHNIKAS MODEĻI

JAUNO TALANTU DARBU IZSTĀDE ,,ZĪMĒJAM UN SKICĒJAM UGUNSDZĒSĪBAS MUZEJĀ,,

Tematiskā izstāde “Bērni par ugunsdzēsību, glābšanu, drošību ikdienā”

Vladimira Timofejeva radošo darbu izstāde “Koka harmonija”