Kopbilde izstādes atklāšanamuzeja Slavas zālē

Š.g. 16. augustā muzejā atklāta ģimeņu atbalsta centra “Paskaties” bērnu un jauniešu mākslas darbu izstāde.

Izstādē eksponēti vairāk nekā gada laikā centra “Paskaties” mākslas studijā pedagoģes Allas Ņeganovas vadībā radīti talantīgu bērnu un jauniešu darbi.

Darbi veidoti dažādās tehnikās – sākot no krāsainiem zīmuļiem un beidzot ar eļļas gleznojumiem un arī pašu audzēkņu radītām metodēm.  Piedāvātie darbi ļauj ieskatīties katra bērna pasaules neparastajā uztverē, sajūtās un attieksmē, atrast arī sev kādu neparastu redzējumu.

Atklājot izstādi darbu autori saņēma apsveikumus no izstādes organizatoriem un  Latvijas Ugunsdzēsības muzeja. Pasākuma noslēgumā jaunie mākslinieki iepazinās ar muzeja ekspozīciju.

Pasākums Slavas zālē

Izstādes aklāšana