Fotošopā noformēts attēls - ugunsdzēsības depo tornis, fotogrāfijās uzņemti muzeju darbinieki

Š.g. 16.septembrī Latvijas Ugunsdzēsības muzeja kolektīvs pieredzes apmaiņā apciemoja draugus un sadarbības partneri - Ainažu Ugunsdzēsības muzeju. Muzeji aktīvi sadarbojas daudzus gadus, savstarpēji apmainoties ar informāciju, bagātinot piedāvājumu apmeklētājiem. Nolikti ziedi Ainažu Ugunsdzēsības muzeja dibinātāju Bērziņu ģimenes un bijušo muzeja darbinieku atdusas vietās. Kopējiem spēkiem sagatavota  izstāde par ugunsdzēsības sakaru un iedzīvotāju apziņošanas sistēmu attīstības vēsturi, iedzīvotāju kolektīvās aizsardzības pamatiem katastrofās, radot iespēju interaktīvi izmantot izstādes elementus. Ainažu muzejs šogad piedzīvojis manāmas pozitīvas pārmaiņas- renovāciju un siltumapgādes sistēmas sakārtošanu.

Vēlam radošu veiksmi turpmāk!